Dilan Polat’ı Sürekli Bombalayan Seher Sultan, Şimdi de Dubai’deki Şirketlerle İlgili Açıklamalar Yaptı

Kara para akladıkları ve tetikçi tuttukları iddialarıyla gündemden düşmeyen Dilan-Engin Polat çiftiyle ilgili sular bir türlü durulmak bilmiyor. Polat ailesinin şirketleriyle ilgili birtakım gerçekleri ortaya çıkaran ve Dilan Polat’ı sık sık bombalayan Gazeteci Seher Sultan, bu kez de Dubai’deki şirketlerle ilgili birtakım detayları paylaştı…

Günlerdir hatta haftalardır gündemi meşgul eden bir konu var, Dilan-Engin Polat çifti ve tabii paralarının kaynağı. Hızlı bir yükseliş yaşayan çiftin servetlerinin kaynağı merak ediliyor.

Özellikle de haklarında ortaya atılan birtakım iddialar var. Çiftin kuyumcu üzerinden kara para akladıkları, vergi kaçırdıkları ve tetikçi tuttukları gibi çok ciddi ithamlardan bahsediyoruz.

Çift denetlendiklerini, her bir kuruşlarının vergisini ödediklerini ve işlerinde usulsüzlük olmadığını üzerine basa basa söylese de bu durum bir kesimi ikna etmiyor; nitekim haklarında yapılan bazı araştırmalar da dikkat çekici.

Özellikle Gazeteci Seher Yaşayacak, Dilan Polat’ın şirketleriyle ilgili dikkat çekici veriler ortaya koydu. Polat’ın mücevher dükkanı için 15 bin TL vergi ödediğini açıklayarak tepki gösterdi.

Dilan Polat’ın şirketlerinin kimin üzerine olduğunu ve açılış tarihlerini de açıklayan Seher Sultan, Dilan Polat’a savaş açmış durumda.

Kendisine sosyal medya üzerinden açık açık küfürler eden ve tehditler savuran Polat’a, füze etkili bir gönderme de yapmıştı hatta.

Dilan Polat’ın bu küfürleri ve ‘eskort’ ithamları karşısında belgeler sunan Seher Sultan, Dubai’deki şirketlerle ilgili yeni detaylar paylaştı.

Dilan Polat’ın adını taşıyan Dubai’deki şirketlerle ilgili detayları şu şekilde paylaştı Sultan. ?

?

?

?

?

?

Dubai’den oturum izni aldığını açıklayan Dilan Polat’ın, oturum izni için şirket açtıklarını söylemesi epey manidar bulundu. Kara para iddiaları ortaya atıldığı ilk günlerde, Polat’ın olası bir durumda Dubai’ye kaçabileceği iddiaları ortalıkta dolaşmıştı…

Dilan Polat, Seher Sultan’ın Dubai incelemesi yapacağını söylemesi üzerine “İlgi açı, seni tükürürüm” dikkat çekmişti.

Bakalım bu işin sonu nereye varacak? Bekleyip göreceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x