Misli.com’a Gelen Kazanıyor!

Bir Misli.com kullanıcısı dün oynanan Süper Lig karşılaşmalarına yaptığı 2 maçlık İddaa kuponuyla tam 220.57 katı tutturarak 250 TL’ye 48 bin 791 TL kazandı.

Misli.com’a üye olan kazanıyor, Misli.com kazandırmaya devam ediyor…

Misli.com üyelerinin kuponlar paylaştığı ve maçlar hakkında fikir alışverişinde bulunduğu bir platform olan Misli Arena’da, bir Misli.com kullanıcısı 2 maçtan oluşan bir kupon paylaştı.

Alanyaspor – Galatasaray ve Fatih Karagümrük – Ümraniyespor karşılaşmaları için ilk yarı skor tahmini yapan kullanıcı; Galatasaray’ın Alanyaspor’a, Fatih Karagümrük’ün ise Ümraniyespor’a karşı ilk yarıyı 2-1 önde kapatacağına yönelik tercihlerde bulundu. Icardi’nin 42. dakikada gelen golüyle ilk maçını doğru bilen kullanıcı, Fatih Karagümrük’ün 45+1’de Lobjanidze ve 45+6’da Borini’yle bulduğu gollerle ilk yarıyı 2-1 önde kapatmasıyla birlikte hem kazandı hem de kendisini takip eden diğer üyelere kazandırdı.

220.57 oranlı kuponu tutturan kullanıcı, 250 TL’ye 48 bin 791 TL kazandı. Üye, bu kuponuyla Misli Arena’da günün “En İyi 20” kuponu arasında yer aldı.

Misli misli oynadı, misli misli kazandı!

İşte o kupon…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir