Mehmet Ali Erbil’in Aleyna Tilki ve Serenay Sarıkaya İtirafı Tepki Çekti!

Cinsel taciz iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil yine şoke eden açıklamalara imza attı. Serenay Sarıkaya ve Aleyna Tilki hakkında itirafta bulunan Erbil’e bir yandan tepki yağdı diğer yandan ise kendisine 27 yaşındaki kızı Yasmin Erbil hatırlatıldı.

Klibinde oynadığı fenomen Ece Ronay Bilir’i taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası talebiyle yargılanan Mehmet Ali Erbil söylediği sözlerle tepki çekti.

Son zamanlarda yayınlanmaya başlanan yeni televizyon dizilerindeki öpüşme sahneleriyle ilgili konuşan 66 yaşındaki Mehmet Ali Erbil, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın öpüşme sahneleri ilgili yorum yaparken şoke etti.

Katıldığı bir iftar yemeğinde ekranlarda sık sık görülmeye başlanan öpüşme sahnelerine değinen Mehmet Ali Erbil, Serenay Sarıkaya’nın artık kapıldığını ama bir klipte öpüşme teklifi gelirse Aleyna Tilki’yi öpmek istediğini söyledi.

Mehmet Ali Erbil rol icabı öpüşmek istediğini söylediyse de gelen tepkilerden kaçamadı.

Mehmet Ali Erbil’in sözlerini duyanlar “Kızın yaşında ayıp”, “İnsan Yasmin’den utanır”, “Kızın için böyle dense hoşuna gider mi?”, “Yuh artık” diyerek tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir