Binance Bu Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyat Pik Yaptı!

Lider kripto borsası Binance, staking programı için yeni esnek bir kazanç sistemi duyurduğu altcoin projesinde ralliye yol açtı.

Binance NFT Marketplace, bu altcoin için yeni esnek dönem APR sistemini başlattı

Binance NFT, Apecoin (APE) NFT staking programının esnekliğini artırdığını duyurdu. Kullanıcıların ApeCoin’de günlük ödüller için Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) NFT’lerini stake etmelerine izin veren bu program, artık 90 günlük Sabit Süreli aboneliklerin faiz oranıyla eşleşecek. Bu değişiklik, kullanıcıların artık NFT’lerini programdan istedikleri zaman stake edebilecekleri veya programdan çekebilecekleri ve yine de yüksek günlük ödüller kazanabilecekleri anlamına geliyor.

Ape NFT Staking Programına daha fazla esneklik getirilmesi, NFT yatırımcıları için önemli bir gelişmeydi. Önceden, kullanıcıların APE ödülleri kazanmak için NFT’lerini 30, 60 veya 90 günlük sabit süreli aboneliklere kilitlemeleri gerekiyordu. Ancak bu yeni girişim, kullanıcıların artık NFT’lerini stake etmenin avantajlarından yararlanırken, bunları herhangi bir zamanda satma veya başka şekillerde kullanma esnekliğini de koruyabilecekleri anlamına geliyor.

Apecoin (APE) fiyatı tırmanıyor

APE fiyatı, Binance NFT’nin sağladığı güncelleme esnasında %10 civarında yükseliyor. İvme Apecoin’e özel değildi ve BTC ve ETH dahil tüm piyasa ortalama %5’in üzerinde yeşilde işlem görüyordu. APE fiyatı haberin ardından gün içi en düşük seviyesi 4.29 dolardan 4.66 dolara pik yaptı.

Binance Apecoin staking programının yeni özellikleri ve tarihler

Bu yeni programı kullanmak için, şu anda 30, 60 veya 90 günlük Sabit Süreli abonelik için BAYC ve MAYC NFT’lerini stake eden kullanıcılar, 14-21 Mart tarihleri arasında tek seferlik hızlı ödeme kanalı aracılığıyla NFT’lerini stake etmeyi seçebilirler.

Binance NFT ayrıca, 14 Mart’tan itibaren kullanılamayacak olan Ape NFT Staking Programındaki Sabit Süreli abonelikleri de aşamalı olarak kaldıracak. Mevcut Sabit Süreli abonelikler etkilenmeyecek ve Sabit Süreli aboneliklerde kilitlenen Ape NFT’ler, vade sonunda otomatik olarak Esnek Süreli aboneliğe dönüştürülecek ve burada kullanıcılar günlük APE ödülleri kazanmaya devam edecek.

NFT’lerini Ape NFT Staking Programından geri almak isteyen kullanıcıların, Ape NFT Staking Programı sayfasındaki “Unstake” düğmesine tıklamaları gerekiyor. 14-21 Mart tarihleri arasında arasında gönderilen tüm staking talepleri ertesi gün işleme alınacak. Ape NFT’leri daha sonra geri alınacak ve 48 saat içinde kullanıcıların hesaplarına iade edilecek.

Günlük APE ödülleri, Ape NFT Staking Programı sayfasında görüntülenen gerçek zamanlı APR’ye tabi olacak. Ape NFT’lerini geri alma kanalı aracılığıyla Sabit Süreli aboneliklerinden geri alan kullanıcılar, geri alma isteklerini gönderdikleri gün itibariyle hesaplanan günlük APE ödüllerini alacaklar.

Bunlara dikkat

Ape NFT Staking Programı, geçerli olan yerlerde yerel kısıtlamalara tabi olabilir ve yalnızca kimlik doğrulamasını tamamlayan kullanıcılar katılmaya hak kazanır. Binance, hileli davranış belirtileri gösteren katılımcıları diskalifiye etme ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak programı veya program kurallarını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Sonuç olarak, Binance NFT’nin Ape NFT Staking Programına daha fazla esneklik getirmesi, NFT yatırımcıları için heyecan verici bir gelişmeydi. Kriptokoin.com olarak NFT platformu Blur’un %30’luk rallisin tetikleyen duyuruya bu yazıda yer verdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir