Anlattıklarında ‘Kesin Yaşanmıştır’ Dedirten Anılarını Paylaşarak Hayrete Düşüren 15 Kişi

Hepimizin başından kime anlatsak ta inanmayacakları çılgın olaylalar geçmiştir, hadi bugün 15 kullanıcıdan derlediğimiz bu inanılmaz olayları birlikte öğrenelim…?

Kaynak: https://www.reddit.com/r/AskReddit/co…

1. “Bir keresinde yüzerken yanımdan iki tane köpekbalığı geçmişti, o gün o sudan ışık hızıyla çıkmıştım hala nasıl hayattayım bilmiyorum…”

2. “Geçen gün yaptığım 12 saatlik mesaimin 9 saatinde ne olduğunu hatırlamıyorum sanki birisi hafızamı silmiş gibiydi ve iş arkadaşlarıma sorduğumda herkes normal davrandığımı söylemişti…”

Eşim bile bana inanmıyor…

3. “Bir gün kuryelik yaparken müşterinin biri bana 5 bin lira bahşiş vermişti. Bunu kimseye anlatmadım ve açıkçası anlatsam da inanacaklarını sanmıyorum…”

4. “Bir sabah ormanda gezerken tek başına gezen bir midilli görmüştüm. Her şey film sahnesi gibiydi bugüne kadar hala hayal mi gördüm diye düşünüyorum…”

5. “Bir gece eve giderken mahallemde kendi başına gezen ve kahkahalar atan bir palyaço görmüştüm. Tabi ki de o gece gözüme uyku girmemişti…”

6. “Eşimle ormanda kamp yaptığımız bir gün uzaklarda çocuk sesleri duymuştuk. Garip olan şey ise en yakın köye 15 kilometre uzakta olmamızdı…”

7. “Bir gün arkadaşımla terk edilmiş bir fabrikayı keşfe çıkmıştık, binaya girdikten 15 dakika sonra bir odada maskeli 5 kişiyle karşılaştık ve hemen orayı kaçarak terk ettik…”

Sanırım o gün bir ritüelin parçası olmaktan kıl payı kurtulduk…

8. “Gece yürüyüş yaparken kafamın üstünden çok hızlı ve sessiz bir şekilde büyük bir cisim uçtu ve bunu sadece ben gördüm…”

Sanırım farkında olmadan bir UFO’yla karşılaştım…

9. “Bir gün İstanbul’da gezerken bir Hollywood yıldızı gelip benden yol tarifi istedi. Bugüne kadar hala neden birlikte bir fotoğraf çekmeyi teklif etmedim bilmiyorum…”

10. “Baldızım bizim evde kaldığında paramızı çaldı ve bunu hiç kimseye inandıramadım…”

11. “Bir gün okula geç kaldığımda yolda geçen polisle beni okula bırakmıştı. Annem ne kadar anlatsam da bu olayın yaşandığına inanmıyor…”

12. “Bir gün yol kenarında bir torba dolusu para buldum ve ne yapacağımı bilmediğimden tüm parayı alıp eve götürdüm. Bu olayı kime anlatsam bana inanmıyor…”

13. “Patronumla bir kostüm partisinde karşılaştım. Maalesef ki iç bir iş arkadaşım bu hikayeye inanmıyor…”

14. “Okul müdürümle aynı mahallede yaşıyoruz ve dışardayken çok iyi birisi ama okulda bize terör estiriyor. Arkadaşlarıma dışarda farklı davrandığını inandıramıyorum…”

15. “Çocukken arka bahçemizde maskeli birinin dolaştığını gördüm, annemi çağırdığımda adam çoktan gitmişti. Bu güne kadar bunu anlattığımda hala kimse bana inanmıyor…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x