AK Parti’nin adayı Resul Kurt’un ziyareti vatandaşları memnun etti

AK Parti’nin Adıyaman 1. sıra milletvekili adayı Resul Kurt, Ramazan’ı Adıyaman’da hemşerileriyle birlikte geçiriyor. Seçim çalışmalarını yürüten Kurt, bütün köyleri tek tek gezip vatandaşın sorunlarını dinliyor. 

Depremden dolayı büyük zarar gören köyleri de ziyaret eden Kurt, özellikle konteyner ihtiyacı olan köyler için elinden geleni yapacağını söyledi. Kurt vatandaşın ihtiyaçlarını tek tek not etti.

Adıyaman’ın kalkınması için elinden gelen her şeyi yapacağını söyleyen Kurt, Adıyaman’ı yeniden imar etmek için de hep birlikte çalışacaklarını ifade etti.

KÖYLÜLER ZİYARETTEN MEMNUN OLDU

Koçali, Palanlı, Ormaniçi(Algan), Rezip, Şemikan, Varlık ve mezraları, Bağlıca, Gökçay, Doğanlı, Mestan, Çatalağaç, Ağaçkonak ve mezrası, Yedioluk, Kozan, Çamlıca, Bahçe köylerini gezen Kurt’un ziyareti köylüleri memnun etti. 

DESTEK SÖZÜ

Kurt’a büyük ilgi gösteren vatandaşlar, seçimde destek sözü verdi. Kurt gittiği her köyde özellikle de çocukların da ilgi odağı oldu.

Kurt kendisine sevgi gösterisinde bulunan çocuklarla yakından ilgilendi. Çocuklara oyuncaklar hediye etti ve onlarla fotoğrak çektirmeyi ihmal etmedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir